Tylko nie za bardzo wiem o co wtym chodzi i jak się z tego korzysta. Wytłumaczy mi ktoś?JA
Na stardoll nazywam się ussia4 ! Życzę wam miłego czytania!
piątek, 31 grudnia 2010
Nowe sposoby płatności!
Taką wiadomość dostaniemy dzisiaj od Adminów:
Tylko nie za bardzo wiem o co wtym chodzi i jak się z tego korzysta. Wytłumaczy mi ktoś?
Tylko nie za bardzo wiem o co wtym chodzi i jak się z tego korzysta. Wytłumaczy mi ktoś?czwartek, 30 grudnia 2010
wtorek, 28 grudnia 2010
sobota, 25 grudnia 2010
25 dzień!
piątek, 24 grudnia 2010
A jednak!
Hej! Tu ja Ula (ussia4) jednak będę mogła pisać na blogu przez te Świż rodzice kupili mi laptopa z internetem tylko chcieli mi zrobić niespodziankę! Bardzo się z tego cieszę, że jednak będę mogła pisać w ten radosny czas! A teraz czas na Życznia!
Zimnych śnieżynek, ciepłych pierzynek, dużego bałwanka, radości na sankach, choinki pachnącej, kolędy radosnej, dużego szampana i zabawy do rana!
WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWERGO NOWEGO ROKU!
ŻYCZY USSIA4 I ANIOLEK55_1998!
Zimnych śnieżynek, ciepłych pierzynek, dużego bałwanka, radości na sankach, choinki pachnącej, kolędy radosnej, dużego szampana i zabawy do rana!
WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWERGO NOWEGO ROKU!
ŻYCZY USSIA4 I ANIOLEK55_1998!
czwartek, 23 grudnia 2010
Wesołych świąt !

100 choinek w lesie, prezentów ile Mikołaj uniesie Dwa metry choinki, Prezentów trzy skrzynki, Sylwestra do rana, Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.
Jezus na sianku złożony Któremu hołd dały bydlęta Racz przyjąć nasze układy Które niesiemy na Święta Daj odbyć Gwiazdkę wesołą Wszystkim, co sercu są mili Racz, by, kochani wokoło, Przyszły Rok w szczęściu spędzić.
Wesołych Świąt Bożego Narodzenie życzy Klaudia (aniolek55_1998) wraz z Ulą (ussia4)
środa, 22 grudnia 2010
Uwaga !
Damowe rękawiczki z Sunny Bunny
Aby je otrzymać należy wziąć udział w konkursie
ŚWIĘTA SUNNY BUNNY
lub po prostu kliknąć w link:
http://www.stardoll.com/en/contest/finish.php?id=858
ŚWIĘTA SUNNY BUNNY
lub po prostu kliknąć w link:
http://www.stardoll.com/en/contest/finish.php?id=858
Subskrybuj:
Posty (Atom)







