JA

Na stardoll nazywam się ussia4 ! Życzę wam miłego czytania!

piątek, 31 grudnia 2010

Nowe sposoby płatności!

Taką wiadomość dostaniemy dzisiaj od Adminów:Tylko nie za bardzo wiem o co wtym chodzi i jak się z tego korzysta. Wytłumaczy mi ktoś?

czwartek, 30 grudnia 2010

Nowe OTTO juz natchodzi!







Dzień 30

Dziś w kalendarzu możemy kupić płasz za 2SD dla wszystkich oraz sukienke za 1SD dla SS .

wtorek, 28 grudnia 2010

Nowe PPQ


Bradzo ładne rzeczy jak zwykle! Kupicie coś bo ja sie zastanawiam!

28 Dzień!


sobota, 25 grudnia 2010

25 dzień!

W dzisiejszym Kalendarzu pojawiły się dwie rzeczy za 0sd. Czy to błąd? Nie wiem! Ale kupiam sobie obzdwie rzeczy. Chociaż bardziej podoba mi się torebka. A wam?

piątek, 24 grudnia 2010

A jednak!

Hej! Tu ja Ula (ussia4) jednak będę mogła pisać na blogu przez te Świż rodzice kupili mi laptopa z internetem tylko chcieli mi zrobić niespodziankę! Bardzo się z tego cieszę, że jednak będę mogła pisać w ten radosny czas! A teraz czas na Życznia!

Zimnych śnieżynek, ciepłych pierzynek, dużego bałwanka, radości na sankach, choinki pachnącej, kolędy radosnej, dużego szampana i zabawy do rana!

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWERGO NOWEGO ROKU!
ŻYCZY USSIA4 I ANIOLEK55_1998!

Nowe szablony

Nowe HB !


Nowe HB to sukienka.

czwartek, 23 grudnia 2010

Wesołych świąt !


100 choinek w lesie, prezentów ile Mikołaj uniesie Dwa metry choinki, Prezentów trzy skrzynki, Sylwestra do rana, Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Jezus na sianku złożony Któremu hołd dały bydlęta Racz przyjąć nasze układy Które niesiemy na Święta Daj odbyć Gwiazdkę wesołą Wszystkim, co sercu są mili Racz, by, kochani wokoło, Przyszły Rok w szczęściu spędzić.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenie życzy Klaudia (aniolek55_1998) wraz z Ulą (ussia4)



środa, 22 grudnia 2010

Uwaga !




Ula (ussia4) nie będzie pisała w czasie świąt ; ( .
Ponieważ pojechała na święta do babci, gdyż nie ma tam internetu ani komputera.
Ja będe pisała do tej pory.

Pozdrawiam, aniolek55_1998 (Klaudia)




; )

EDIT : Już może. ; )

Darmowy stój do ćwiczeń

Nowy sklep -Whip my hair

Damowe rękawiczki z Sunny Bunny


Aby je otrzymać należy wziąć udział w konkursie
ŚWIĘTA SUNNY BUNNY

lub po prostu kliknąć w link:
http://www.stardoll.com/en/contest/finish.php?id=858