JA

Na stardoll nazywam się ussia4 ! Życzę wam miłego czytania!
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą MK. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą MK. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 17 stycznia 2011

MK5!

odpowiedz na pytania:

1. Ile mam lat?
a) 12
b) 10
c) 20

2. Jakie ksiazki najbardziej lubie czytać?
a) o wampirach
b) romanse
c) przygodowe

MK4!

Czyja to karykatura??
Do wygrania 4sd!

MK3!


Odpowiedz na pytania:
1. Kto to jest?
2. Kiedy sie urodził?
3. Gdzie się urodził?
Do wygrania 4sd!

MK2


Z jakiego serialu pochodzi ta scena??
Do wygrania 4sd!

MK1!

Podaj rozwiązanie rebusu!
Do wygrania 4sd.

niedziela, 9 stycznia 2011

Koniec MK!

Od tego momentu zamykam wszytskie MK i będę dodawać do nich wyniki! Wszystkim osobom, które brały w nich udział bardzo dziękuję i nowym obserwatorom dziękuję równie mocno i zapraszam do komentownia moich notek! Chcę was wszytskich poinformować: takie MK będą organizowane co miesiąc! Po nagrody zgłaszajcie się w mojej KG albo na e-mail podany w zakładce "Kontakt"! Piszcie czy mam coś kupić w waszych Star Bazarach czy kupić wam coś w Suite Shopie!

sobota, 8 stycznia 2011

MK6

Do wygrania 4sd!

(wyniki w niedzielę 09.01.11 o godzinie 12, aby wziąć udział trzeba być obserwatorem bloga, a wszystkie inne zasady w zakładce "Regulamin")


KTO TO JEST?


edit: Wygrywa rikki282

MK5

Do wygrania 4sd!

(wyniki w niedzielę 09.01.11 o godzinie 12, aby wziąć udział trzeba być obserwatorem bloga, wszystkie inne zasady w zakładce "Regulamin")


Z JAKIEGO FILMU JEST TA SCENA?


edit: Wygrywa SuperGirl070

MK4


Do wygrania 4sd!

(wyniki w niedzielę 09.01.11 o godzinie 12, aby wziać udział trzeba być obserwatorem bloga, wszystkie inne zasady w zakładce "Regulamin")

1. Kto to jest?

2. Kiedy się urodził?

3. Dzięki któremu serialowi zdobył sławę?

edit: Wygrywa iza.girl

MK3

Do wygrania 4sd!
(wyniki w niedzielę 09.01.11 o godzinie 12, żeby wziąć udział trzeba być obserwatorem bloga, a wszystkie inne zasady w zakładce "Regulamin")
JAKIEGO KOLORU MAM OCZY?
edit: Wygrywa MyBigDreams bo tylko ona udzieliła poprawnej odpowiedzi!

MK2

Do wygrania 4sd!

(wyniki w niedzielę 09.01.11 o godzinie 12, żeby wziąć udział trzeba być obserwatorem bloga, a wszystkie inne zasady w zakładce "Regulamin")


KTO TO JEST?

edit: wygrywa Olson

MK1

Do wygrania 4sd!
(wyniki w niedzielę 09.01.11 o godzinie 12, żeby wziąść udział trzeba być obserwatorem bloga, a wszystkie inne zasady w zakładce "regulamin")
CO TO ZA PIOSENKA?
...Nie martw się mogę zrobić to za Ciebie
Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam...
edit: Wygrywa Monika3211

niedziela, 19 grudnia 2010

; ) MK 1


Z nudów postanowiłam zrobić konkurs tak o ; ) .

Przez jakiego projektanta/-tkę zostały zaprojektowane te buty?
do wygrania 4SD.

EDIT : Wygrywa Vann__

sobota, 18 grudnia 2010

MK 8


Kto to ?

Do wygrania 3 SD

EDIT : Wygrywa justka100
zgłoś się do mnie po nagrodę ,

MK 7

Kto to ?
Do wygrania 3SD . Nagrodę dla zwycięscy można odebrać u mnie aniolek55_1998 .

EDIT : Wygrywa karusia11210
zgłoś się do mnie po nagrodę

piątek, 17 grudnia 2010

MK6


Jakiego drzewa jest to liść?
do wygrania 3sd
Edit: Wygrywa Alicja98-89

MK5

Jak nazywa się ta sukienka?
do wygrania 4sd
Edit: Wygrywa rikki282

MK4


Rozwiąż ten rebus!
do wygrania 3sd
Edit: Wygrywa matylda

MK3


Czyja to karykatura?
do wygrania 3sd
Edit: wygrywa justka100

MK2

1. Kto to?
2. Kiedy się urodziła?
3. W jakim zespole śpiewała do 2009 roku?
do wygrania 6sd
Edit: Wygrywa julita1234567