JA

Na stardoll nazywam się ussia4 ! Życzę wam miłego czytania!
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą HB. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą HB. Pokaż wszystkie posty

sobota, 15 stycznia 2011

Spodnie HB!


Dzisiaj pojawiły sie spodnie HB. Kupicie??

czwartek, 13 stycznia 2011

Spódniczka HB!


Dzisiaj ukazała sie spódniczak HB! fajna ale bardziej podobają mi sie wczorajsze buty!

Buty HB!

Przepraszam ale jestem chora a wczoraj czułam sie fatalnie. Na pewno mnie zrozumiecie!

wtorek, 11 stycznia 2011

HB styczeń!


W spoilerach ukazała sie nowa kolekcja HB na styczeń:

Co oniej sądzicie? mnie sie nawet niektóre rzeczy podobają

W STARPLAZIE BĘDĄ DOSTĘPNE:

buty- 11 stycz.

spódnica -13stycz.

spodnie-15stycz.

kolczyki-17stycz.

sweterek-18stycz.

bluzka-21stycz.

torebka-23stycz.

sukienka-25stycz.

marynarka- 25stycz.

czpka-27stycz.

(inforamcje wraz z obrazkiem z bloga: stardoll-i-my.blogspot.com)

piątek, 24 grudnia 2010

wtorek, 21 grudnia 2010

Nowe HB !


Dziś jest to złoto-czarna torebeczka za 9sd!

poniedziałek, 20 grudnia 2010

HB naszyjnik!

Z kolekcji z Sunny Bunny!

czwartek, 16 grudnia 2010

środa, 15 grudnia 2010

Buty HB!

Podobają się wam???

poniedziałek, 13 grudnia 2010

Nowe buty HB!

O to nowe buty HB nawet mi się podobają ale widziałam ładniejsze ale jednak je kupię. Kosztują 9sd.

sobota, 4 grudnia 2010

HB marynarka!


Nie ma dzisiaj jakoś za bardzo na stardoll tematów do pisania więc postanowiłam napisać o najnowszym HB! Jest nim marynarka za 13sd ze sklepu stardoll girls! Mnie się nawet podoba pewnie kupię a wy co myślicie?

poniedziałek, 29 listopada 2010

Nowa bransoletka HB!


Do starplazy trafiła nowa bransoletka HB jest tylko dla SS i kosztuje 6sd. Znaleźć ja możemy w sklepie Fallen Angel! Kupicie?

czwartek, 25 listopada 2010

HB na grudzień!


To są nowe HB grudniowe mnie się podobają szczególnie te złote buty oraz ta czarana krótka sukienka na pewno kupię a wy?

piątek, 19 listopada 2010

Sukienka HB


Do starplazy trafiła nowa sukienka HB kosztuje 16sd i jest tylko dla SS. Podoba sie wam? Bo mi bardzo.

sobota, 22 maja 2010

Dzisiaj w starplaza pojawiły się nowe buty HB podobają się wam? Bo mi tak!

Nowa torba HB


Dzisiaj w Starplaza pojawiła się nowa torba HB. Mi się podoba a wam?