Dzisiaj pojawiły sie spodnie HB. Kupicie??
JA
Na stardoll nazywam się ussia4 ! Życzę wam miłego czytania!
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą HB. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą HB. Pokaż wszystkie posty
sobota, 15 stycznia 2011
czwartek, 13 stycznia 2011
wtorek, 11 stycznia 2011
HB styczeń!
W spoilerach ukazała sie nowa kolekcja HB na styczeń:
Co oniej sądzicie? mnie sie nawet niektóre rzeczy podobają
W STARPLAZIE BĘDĄ DOSTĘPNE:
buty- 11 stycz.
spódnica -13stycz.
spodnie-15stycz.
kolczyki-17stycz.
sweterek-18stycz.
bluzka-21stycz.
torebka-23stycz.
sukienka-25stycz.
marynarka- 25stycz.
czpka-27stycz.
(inforamcje wraz z obrazkiem z bloga: stardoll-i-my.blogspot.com)
piątek, 24 grudnia 2010
wtorek, 21 grudnia 2010
poniedziałek, 20 grudnia 2010
czwartek, 16 grudnia 2010
środa, 15 grudnia 2010
poniedziałek, 13 grudnia 2010
sobota, 4 grudnia 2010
HB marynarka!
poniedziałek, 29 listopada 2010
Nowa bransoletka HB!
czwartek, 25 listopada 2010
HB na grudzień!
piątek, 19 listopada 2010
Sukienka HB
sobota, 22 maja 2010
Subskrybuj:
Posty (Atom)











