JA

Na stardoll nazywam się ussia4 ! Życzę wam miłego czytania!
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą aniolek55_1998. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą aniolek55_1998. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 30 grudnia 2010

Dzień 30

Dziś w kalendarzu możemy kupić płasz za 2SD dla wszystkich oraz sukienke za 1SD dla SS .

czwartek, 23 grudnia 2010

Wesołych świąt !


100 choinek w lesie, prezentów ile Mikołaj uniesie Dwa metry choinki, Prezentów trzy skrzynki, Sylwestra do rana, Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Jezus na sianku złożony Któremu hołd dały bydlęta Racz przyjąć nasze układy Które niesiemy na Święta Daj odbyć Gwiazdkę wesołą Wszystkim, co sercu są mili Racz, by, kochani wokoło, Przyszły Rok w szczęściu spędzić.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenie życzy Klaudia (aniolek55_1998) wraz z Ulą (ussia4)



środa, 22 grudnia 2010

Uwaga !




Ula (ussia4) nie będzie pisała w czasie świąt ; ( .
Ponieważ pojechała na święta do babci, gdyż nie ma tam internetu ani komputera.
Ja będe pisała do tej pory.

Pozdrawiam, aniolek55_1998 (Klaudia)




; )

EDIT : Już może. ; )

Darmowy stój do ćwiczeń

Nowy sklep -Whip my hair

Damowe rękawiczki z Sunny Bunny


Aby je otrzymać należy wziąć udział w konkursie
ŚWIĘTA SUNNY BUNNY

lub po prostu kliknąć w link:
http://www.stardoll.com/en/contest/finish.php?id=858

Dzień 22

Dziś w kalendarzu można kupić zamek z lodu za 0 SD oraz fotel dla SS za 2 SD .

wtorek, 21 grudnia 2010

Nowa funkcja! Zdjęcia w apartamencie!



Od dziś zdjęcia aparatem fotograficznym możemy robić nie tylko na imprezach, ale także we własnych apartamentach!

Aparat znajdziemy pod ikonką "Zapisz w albumie":

SPOILERY !

17 niesamowitych kolorów nowych cienie LUXE !

Nowe fryzury .

Administratorzy podarowali nam nowe fryzury!!!

SPOILERY !

17 nowych brokatowych kolorów marki LUXE!

Dzień 21


Buty (muszę to napisać: "laczki") za 4 sd - kupujecie

Nowe HB !


Dziś jest to złoto-czarna torebeczka za 9sd!

niedziela, 19 grudnia 2010

; ) MK 1


Z nudów postanowiłam zrobić konkurs tak o ; ) .

Przez jakiego projektanta/-tkę zostały zaprojektowane te buty?
do wygrania 4SD.

EDIT : Wygrywa Vann__

sobota, 18 grudnia 2010

MK 8


Kto to ?

Do wygrania 3 SD

EDIT : Wygrywa justka100
zgłoś się do mnie po nagrodę ,

MK 7

Kto to ?
Do wygrania 3SD . Nagrodę dla zwycięscy można odebrać u mnie aniolek55_1998 .

EDIT : Wygrywa karusia11210
zgłoś się do mnie po nagrodę