Dzisaij wszyssy dostaniemy taką wiadomość. Oczywiscie kupiłam sobie kilka rzeczy! A wy???(Bradzo sie cieszę. Antidote jest super!)JA
Na stardoll nazywam się ussia4 ! Życzę wam miłego czytania!
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Starplaza. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Starplaza. Pokaż wszystkie posty
czwartek, 13 stycznia 2011
Antidote 2011!
Dzisaij wszyssy dostaniemy taką wiadomość. Oczywiscie kupiłam sobie kilka rzeczy! A wy???(Bradzo sie cieszę. Antidote jest super!)
Etykiety:
Antidote,
nowości,
Starplaza,
ussia4,
Wiadomości od Adminów
czwartek, 6 stycznia 2011
czwartek, 30 grudnia 2010
wtorek, 28 grudnia 2010
poniedziałek, 20 grudnia 2010
Sunny Bunny i Sunny Banny Kloz!
piątek, 17 grudnia 2010
Super Supreme!
Nowe piętro!
wtorek, 14 grudnia 2010
piątek, 3 grudnia 2010
Nowy Sklep "Voile Holiday Shop"!
poniedziałek, 29 listopada 2010
Sunny Bunny!
piątek, 19 listopada 2010
Nowe Farby!
wtorek, 15 czerwca 2010
Just Cavalli!
poniedziałek, 14 czerwca 2010
piątek, 11 czerwca 2010
Nowe kosmetyki!
czwartek, 10 czerwca 2010
Sklep DVF
środa, 9 czerwca 2010
Nowy sklep DVF
sobota, 29 maja 2010
Subskrybuj:
Posty (Atom)
















