JA

Na stardoll nazywam się ussia4 ! Życzę wam miłego czytania!
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Starplaza. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Starplaza. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 13 stycznia 2011

Antidote 2011!

Dzisaij wszyssy dostaniemy taką wiadomość. Oczywiscie kupiłam sobie kilka rzeczy! A wy???(Bradzo sie cieszę. Antidote jest super!)

czwartek, 6 stycznia 2011

Wyprzedaż!


Jest wyprzedaż w sklepie Mortal Kiss!

wtorek, 28 grudnia 2010

Nowe PPQ


Bradzo ładne rzeczy jak zwykle! Kupicie coś bo ja sie zastanawiam!

poniedziałek, 20 grudnia 2010

Sunny Bunny i Sunny Banny Kloz!


Dzisiaj w Starplazie pojawiły się nowe piętra w Sunny Bunny i Sunny Bunny Kloz!Podoba wam się coś? Bo mi dużo rzeczy!

piątek, 17 grudnia 2010

Super Supreme!

Weszła nowa kolekcja figurek Super Supreme. Ceny podobne jak wcześniejszej kolekcji tylko figurka tego grzybka 500sd to jest chyba jakiś błąd, a jeżeli nie to przesada!

Nowe piętro!


W Sklepie Voile pojawiło się nowe piętro. Jedna z tych sukienek jest od wczoraj w 12 dni 12 sukienek. Co o tym myślicie?

wtorek, 14 grudnia 2010

Dostawa w Archive!


Podoba się wam coś z tej dostawy?

piątek, 3 grudnia 2010

Nowy Sklep "Voile Holiday Shop"!



W Starplazie pojawił się nowy sklep nazywa się "Volie Holiday Shop" wydaje mi się że powstał specjalnie na święta i sylwestra. A wy jak myślicie?

poniedziałek, 29 listopada 2010

Sunny Bunny!

Nowe Sunny Bunny już w starplazie nie ma jeszcze w sklepie ale jest już w nowościach. Kupicie coś? Ja na pewno muszę mieć te peruki i kokardkę cukierka.

piątek, 19 listopada 2010

Nowe Farby!

Nowe farby Doree są już w satarplazie. Kosztują 6sd mi się najbardziej podoba ta trochę różowa. A wam?

wtorek, 15 czerwca 2010

Just Cavalli!


Just Cavalli to nowa prawdziwa marka ubrań, która nie długo pojawi sie w starplazie. Może być ich więcej. Ale tak jak wszytskie prawdziwe marki będzie tylko przez miesiąc! Kupicie sobie coś bo ja na pewno!

Stylein już jest

Stylein już jest w starplazie wszystko kosztuje od 12 do 25 sd!

poniedziałek, 14 czerwca 2010

STYLEIN! Nowy sklep!














Oto one wszystkie są piękne mi się podobają! niedługo pojawią się w starplazie!

Nowa pietro Splash!














Oto one najbardziej podoba mi się ten czerwony jedno częściowy a wam?

piątek, 11 czerwca 2010

Nowe kosmetyki!


To nowa marka kosmetyków niedługo pojawi się w starplazie. Podoba się wam? mi się bardziej podoba niż DOT!

czwartek, 10 czerwca 2010

Sklep DVF

Tak jak było to pewne sklep DVF jest w starplazie tylko na chwilę! Będzie do 9 lipca! kupcie sobie coś ładnego aby potem nie żałować!

środa, 9 czerwca 2010

Nowy sklep DVF





Moim zdaniem sklep był by fajny gdyby nie to, ze wszystko jest bardzo drogie! Podoba mi sie kilka rzeczy np. ta sukienka z cekinów czy czarna kokarda!

sobota, 29 maja 2010

Nowy sklep z okularami

Zapowiada się nowy sklep "Le Specs" z samymi okularami. Mi się podobają a wam?

Nowy sklep Chanel


Niedługo na stardoll pojawi się nowy sklep. Mi się podobają te ubrania a wam?