JA

Na stardoll nazywam się ussia4 ! Życzę wam miłego czytania!

piątek, 17 grudnia 2010

Super Supreme!

Weszła nowa kolekcja figurek Super Supreme. Ceny podobne jak wcześniejszej kolekcji tylko figurka tego grzybka 500sd to jest chyba jakiś błąd, a jeżeli nie to przesada!

Dzień 17!


Nowe piętro!


W Sklepie Voile pojawiło się nowe piętro. Jedna z tych sukienek jest od wczoraj w 12 dni 12 sukienek. Co o tym myślicie?

środa, 15 grudnia 2010

12 dni 12 sukienek!

Nowe ozdoby świąteczne!

Kupicie coś?

Buty HB!

Podobają się wam???

Nowa lalka!


Prawdziwe zdjęcie:

15 dzień!

Dzisiaj w okienku pojawiła się bluzka za 0sd. Kupicie?

wtorek, 14 grudnia 2010

Nowe Spoilery!

Są to spoilery roślin i jakiś wjanków. Co o tym myślicie?

Świąteczna wiadomosć od Adminów!

Szkoda tylko, że to jest drogie i tylko po to żeby kogoś naciągnąć może znajdzie się kilka osób, które się na to skuszą.

Dostawa w Archive!


Podoba się wam coś z tej dostawy?