JA

Na stardoll nazywam się ussia4 ! Życzę wam miłego czytania!

wtorek, 11 stycznia 2011

Spoilery


(obrazek z bloga olsaya.blogspot.com)

poniedziałek, 10 stycznia 2011

Nowa lalka dla SS!


Edyta Górniak ur. 14 listopada 1972r. w Ziębicach. Polska wokalistka popowa i aktorka musicalowa.

niedziela, 9 stycznia 2011

Koniec MK!

Od tego momentu zamykam wszytskie MK i będę dodawać do nich wyniki! Wszystkim osobom, które brały w nich udział bardzo dziękuję i nowym obserwatorom dziękuję równie mocno i zapraszam do komentownia moich notek! Chcę was wszytskich poinformować: takie MK będą organizowane co miesiąc! Po nagrody zgłaszajcie się w mojej KG albo na e-mail podany w zakładce "Kontakt"! Piszcie czy mam coś kupić w waszych Star Bazarach czy kupić wam coś w Suite Shopie!

sobota, 8 stycznia 2011

MK6

Do wygrania 4sd!

(wyniki w niedzielę 09.01.11 o godzinie 12, aby wziąć udział trzeba być obserwatorem bloga, a wszystkie inne zasady w zakładce "Regulamin")


KTO TO JEST?


edit: Wygrywa rikki282

MK5

Do wygrania 4sd!

(wyniki w niedzielę 09.01.11 o godzinie 12, aby wziąć udział trzeba być obserwatorem bloga, wszystkie inne zasady w zakładce "Regulamin")


Z JAKIEGO FILMU JEST TA SCENA?


edit: Wygrywa SuperGirl070

MK4


Do wygrania 4sd!

(wyniki w niedzielę 09.01.11 o godzinie 12, aby wziać udział trzeba być obserwatorem bloga, wszystkie inne zasady w zakładce "Regulamin")

1. Kto to jest?

2. Kiedy się urodził?

3. Dzięki któremu serialowi zdobył sławę?

edit: Wygrywa iza.girl

MK3

Do wygrania 4sd!
(wyniki w niedzielę 09.01.11 o godzinie 12, żeby wziąć udział trzeba być obserwatorem bloga, a wszystkie inne zasady w zakładce "Regulamin")
JAKIEGO KOLORU MAM OCZY?
edit: Wygrywa MyBigDreams bo tylko ona udzieliła poprawnej odpowiedzi!

MK2

Do wygrania 4sd!

(wyniki w niedzielę 09.01.11 o godzinie 12, żeby wziąć udział trzeba być obserwatorem bloga, a wszystkie inne zasady w zakładce "Regulamin")


KTO TO JEST?

edit: wygrywa Olson

MK1

Do wygrania 4sd!
(wyniki w niedzielę 09.01.11 o godzinie 12, żeby wziąść udział trzeba być obserwatorem bloga, a wszystkie inne zasady w zakładce "regulamin")
CO TO ZA PIOSENKA?
...Nie martw się mogę zrobić to za Ciebie
Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam...
edit: Wygrywa Monika3211

Darmówki z Dove!


żdy kto nalezy do tego klubu powinnien dzisiaj otrzymać tę rakietę!

piątek, 7 stycznia 2011

Nie czekaj!


Taką wiadomość od adminów dostanie dzisiaj każdy użytkownik!

Nowa lalka- Claire Foy


Claire Foy ur. 16 kwietnia 1984, brytyjska aktorka.

czwartek, 6 stycznia 2011