JA

Na stardoll nazywam się ussia4 ! Życzę wam miłego czytania!

wtorek, 14 grudnia 2010

Dzień 14


Dziś w kalendarzu są 2 rzeczy jedna dla NSS to sowa za 0SD a dla SS manekin ze sukienką za 2SD !

poniedziałek, 13 grudnia 2010

Nowe buty HB!

O to nowe buty HB nawet mi się podobają ale widziałam ładniejsze ale jednak je kupię. Kosztują 9sd.

13 dzień


o to dzisiejszy adwentowy kalendarz.



długo nie piałam bo nie miałam czasu. Przepraszam!

poniedziałek, 6 grudnia 2010

Zawieszki!


Dzisiaj zostały rozdane zawieszki LE, o których pisałam kilka tygodni temu, że pojawiły sie w spoilerach.

6 dzień!

Dzisiejszy prezent z kalendarza to ta sukienka kosztuje 2sd i jest ze sklepu stardoll girl!

Darmowa sukienka!

1. Wejdź na goproxing.com
2. W okienko wpisz http://www.stardoll.com
3. Zaloguj się
4. W okienko wpisz http://www.stardoll.com/en/campaigns/den_uk/contest.php?gift=true
5. Gotowe!

niedziela, 5 grudnia 2010

5 dzień

Dzisiejszy prezent to kurtka z Fallen Angel. Ja kupiłam może się kiedyś przydać. A wy kupicie?

sobota, 4 grudnia 2010

HB marynarka!


Nie ma dzisiaj jakoś za bardzo na stardoll tematów do pisania więc postanowiłam napisać o najnowszym HB! Jest nim marynarka za 13sd ze sklepu stardoll girls! Mnie się nawet podoba pewnie kupię a wy co myślicie?

piątek, 3 grudnia 2010

Następna rzecz z Kalendarza!


Dwie nowe rzeczy z kalendarza adwentowego to Maska Lorda Vadera z Star Wars za 0sd i półka za 3sd.

Darmowa rzeźba z lodu!

aby ja zdobyć wystarczy zgłosić scenerię do konkursu:

Nowy Sklep "Voile Holiday Shop"!



W Starplazie pojawił się nowy sklep nazywa się "Volie Holiday Shop" wydaje mi się że powstał specjalnie na święta i sylwestra. A wy jak myślicie?

czwartek, 2 grudnia 2010

Sukienka!

Oto dzisiejszy prezent Kalendarza Adwentowego, jest nim bardzo ładna sukienka za 3sd. Jak wam się podoba?

środa, 1 grudnia 2010

Święta!


Teraz admini wysłali do wszystkich wiadomość że na stardoll jest już kalendarz adwentowy. Są dwie rzeczy jedna dla SS druga dla wszystkich.

Ozdoby Świąteczne!

Ozdoby Świąteczne są już dostępne w suite shopie! Takie same jak w zeszłym roku. Cena jest taka ze na pewno każdego będzie na nie stać poza tym jeżeli były by droższe to nikt by nic nie kupił bo nie były by warte swojej ceny!